-
Kiwi Kush (Hash Hole 3G)
Regular price $25Sale price $25 Regular priceUnit price / per -
HybridTHCA: 21.99%
Ice Cream Cake (Exoticz)
★★★★★ (281 Reviews)Regular price From $35Sale price From $35 Regular priceUnit price / perLineage: Wedding Cake X Gelato #33 -
Gushers (Infused 2G)
Regular price $6Sale price $6 Regular priceUnit price / per -
Live Resin Infused Joints
Cantaloupe Crush (Live Resin Infused)
Regular price $12Sale price $12 Regular priceUnit price / per -
HybridTHCA: 85.93%
Bubble Gum Runtz (Live Resin Dab)
★★★★★ (303 Reviews)Regular price From $25Sale price From $25 Regular priceUnit price / perLineage: Bubblegum X Runtz -
IndicaTHCA: 19.10%
Biscotti (Exoticz)
★★★★★ (362 Reviews)Regular price From $35Sale price From $35 Regular priceUnit price / perLineage: Gelato #25 X South Florida OG -
HybridTHCA: 85.37%
Thin Mintz (Live Resin Dab)
★★★★★ (123 Reviews)Regular price From $25Sale price From $25 Regular priceUnit price / perLineage: Runtz X Grease Monkey -
Tequila Sunrise (Vape Cartridge)
Regular price $15Sale price $15 Regular priceUnit price / per -
HybridTHCA: 23.53%
Runtz (Exoticz)
★★★★★ (402 Reviews)Regular price From $35Sale price From $35 Regular priceUnit price / perLineage: Zkittlez X Gelato -
SativaTHCA: 86.71%
Pineapple Express (Live Resin Dab)
★★★★★ (143 Reviews)Regular price From $25Sale price From $25 Regular priceUnit price / perLineage: Trainwreck X Hawaiian -
Electronic Dab Rig
Modul Travel Set TYSON
Regular price $499.99Sale price $499.99 Regular priceUnit price / per -
Mango Passion (Live Resin Gummies)
Regular price $15Sale price $15 Regular priceUnit price / per
THCA Flower
Dab Concentrates
Disposables & Vapes
THCA Edibles
THCA Joints
-
Example product title
Regular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price / per -
Example product title
Regular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price / per -
Example product title
Regular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price / per -
Example product title
Regular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price / per -
Example product title
Regular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price / per







