-
Watermelon Wave (Live Resin Gummies)
Regular price $15Sale price $15 Regular priceUnit price / per -
Indica
Triangle Kush (Live Resin Dab)
★★★★★ (254 Reviews)Regular price From $25Sale price From $25 Regular priceUnit price / perLineage: OG Kush X Unknown Indica -
Quartz Concentrate Tank
Regular price $49.99Sale price $49.99 Regular priceUnit price / per -
Pacific Burst (Live Resin Gummies)
Regular price $15Sale price $15 Regular priceUnit price / per -
Electronic Dab Rig
Modul Travel Set CLEAR GLASS
Regular price $499.99Sale price $499.99 Regular priceUnit price / per -
Electronic Dab Rig
Modul Travel Set BUBBLE GLASS
Regular price $499.99Sale price $499.99 Regular priceUnit price / per -
IndicaTHCA: 84.91%
Lemon Cherry Gelato (Live Resin Dab)
★★★★★ (231 Reviews)Regular price From $25Sale price From $25 Regular priceUnit price / perLineage: Sunset Sherbet X Girl Scout Cookies -
HybridTHCA: 85.22%
Jealousy Cake (Live Resin Dab)
★★★★★ (241 Reviews)Regular price From $25Sale price From $25 Regular priceUnit price / perLineage: Wedding Cake X Jealousy -
IndicaTHCA: 24.43%
Gush Mint (Exoticz)
★★★★★ (283 Reviews)Regular price From $35Sale price From $35 Regular priceUnit price / perLineage: Kush Mints X F1 Durb X Gushers -
Diffuser Gravity Bong
Gravity Infuser Edition: TYSON
Regular price $599.99Sale price $599.99 Regular priceUnit price / per -
Live Resin Infused Joints
Durban Poison (Live Resin Infused)
Regular price $12Sale price $12 Regular priceUnit price / perJeeter’s live resin infused joints are the ultimate combo of potency, flavor, and craftsmanship. Each pack delivers smooth, terpene-rich sessions that highlight the strain’s unique character. And when it comes to value, Strictly Dabs is the only place you’ll find Apples & Bananas Jeeters at this unbeatable price. -
Crisp Apple Crush (Live Resin Gummies)
Regular price $15Sale price $15 Regular priceUnit price / per
THCA Flower
Dab Concentrates
Disposables & Vapes
THCA Edibles
THCA Joints
-
Example product title
Regular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price / per -
Example product title
Regular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price / per -
Example product title
Regular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price / per -
Example product title
Regular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price / per -
Example product title
Regular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price / per





